Možná výroba potrvá o něco déle, ale výsledek za to stojí

umelecke-kovarstvi-klaban_klbn_proces_ohen_vaza

 

Vážení milovníci uměleckého kovářství,

nejsme klasický eshop. Každá vaše objednávka není jen nějaká účetní transakce, ale hlavně důvod, proč se každý den rozhoří oheň ve výhni jako na fotografii. Velké množství produktů máme skladem a odesíláme hned. U některých je potřeba si počkat na výrobu. Jsem si vědom, že ve světě online nákupů je rychlost často klíčem k spokojenosti zákazníka. V našem případě, kde je každý kus ručně vytvořen s péčí, je čas něco, co nemůžu vždy zkrátit. Každý náš výrobek je jedinečný a vyžaduje čas a opravdové fyzické úsilí. 

Nemůžeme podcenit proces tvorby. Každý kovářský kus prochází řadou pečlivých kroků. Někdy může tento proces trvat déle. Ale děláme vše pro to, abyste čekali co nejkratší dobu.

Zákazníkům jsem oddaný už přes 10 let. A jsem vděčný, že se ke mě vracíte a vkládáte důvěru pro šperkování vašich domovů. Možná proto je vás čím dál více, i když já jsem stále jeden. Vše vyrábím já osobně. Snažím se vyhovět novým nápadům, barevným kombinacím na míru, úpravám rozměrů. Abyste dostali přesně předmět na míru vašeho domova. Nerad bych upouštěl z úprav aktuální nabídky. Je to také důvod, proč se již téměř nevěnuji velkým realizacím na míru.

Děkuji vám za vaši trpělivost a důvěru v tradiční řemeslo. Budu se dál snažit, abyste byli s mými výrobky spokojení nejen vy, ale i vaše pravnoučata. 

 

Váš umělecký kovář Josef Klaban

 

kovarstvi-klaban-klbn_kovani-brany_v-kovarne_u-vyhne