Kovaná růže měděná

Speciální edice růže v měděné barvě má své zářivé kouzlo. Díky patině vynikne každý úder kladiva a pohyb lístku. Kovaná růže už po mnoho let stále budí obdiv a radost. Pokud hledáte tu nejkrásnější kovanou růži, jste na správném místě. Květina, která nikdy nezvadne je ideálním univerzálním dárkem. Potěší přítelkyni, maminku i babičku. K Valentýnu, narozeninám nebo výročí. Čím větší událost, tím víc růží. Pro speciální jubilea tu pak máme celou kytici růží i s vázou FABULOUS.

 

Dostupnost Skladem (>5 ks)
1 660 Kč
Kovaná růže měděná

kovarstvi-klaban-klbn_povrchova-uprava-kovu_medena-patina

Povrchová úprava

Tuto kovanou růži nabízíme pouze v jedné povrchové úpravě. Láká vás jiná barevnost? Podívejte se na Kované růže s lístky. A protože nám na barvách opravdu záleží, více si přečtete v článku Povrchové úpravy kovu.

 

klaban_povrchova-uprava_medena-patina

ČERNÁ KOVÁŘSKÁ BARVA S MĚDĚNOU PATINOU

Předmět je nastříkán černou a jemně patinován měděnou barvou. Vystoupnou tak hrany a údery kladiva. Patina je vhodná do retro interiérů.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Růže a dárky
Barva: černá, měděná
Materiál: Ocel
Povrchová úprava: Černá kovářská barva se měděnou patinou
Styl: romantický
Velikost květu: 70 mm
Výška: 500 mm
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VB Avatar autora | 17.12.2023
Balení by mohlo být lepší, ale produkt(růže)je bezkonkurenčně nejlepší!
JK Avatar autora Josef Klaban umělecký kovář (Administrátor) 18.12.2023
Děkuji za milé hodnocení. Co se týče obalů, tak v rámci zero waste a hodně rozdílného sortimentu balíme do již použitých krabic. Ale už nám dorazilo více podobných podnětů a máme v plánu k růžím přidat dárkové balení v příštím roce. Přejeme poklidný a pohodový vánoční čas.
5
E Avatar autora | 2.3.2023
Objednala jsem si růži jako svatební květinu. Nebyla jsem si jistá, jaký odstín k šatům zvolit, tak jsem si objednala tři odstíny (1. natur, 2. celou s měděnou patinou, 3. na přání se stříbrnou patinou, kterou jsem nakonec zvolila). Všechny tři růže jsou však dokonalost sama, lepší zpracování jsem neviděla. Perfektní jednání, práce na přání, rychlé dodání.

Umělecké kovářství Klaban přináší do domovů skutečně kvalitní kovové doplňky upravené na míru. Řemeslné zpracování a nadčasový design zrozený v ohni.

 

umelecke-kovarstvi-klaban_klbn_proces_LOGO