Kovaný rošt s žulovou deskou GRANITE

Letní radovánky na zahradě bez grilování a opékání špekáčků si neumíte představit? Kvalitní praktický grilovací set GRANITE povýší letní zábavu na luxusní úroveň. Využijete ho do ohniště jako stylové vylepšení i jako doplněk do venkovního krbu. Rošt a žulový stolek na grilování zakoupíte jednotlivě zvlášť nebo ještě lépe jako výhodnou sadu.

Potřebujete jiné rozměry? Napište nám email se svým přáním a multifunkční gril vám vyrobíme na míru. (Pes není součástí balení.)

 

 

Varianta:
Úprava barvy na míru ?
Dostupnost Na zakázku vyrobíme Na zakázku vyrobíme Na zakázku vyrobíme Zvolte variantu
7 990 Kč 6 990 Kč 14 140 Kč od 6 990 Kč
Kovaný rošt s žulovou deskou GRANITE

klaban_umelecke-kovastvi_prenosne-ohniste_7 kopie

 

Grily ošetřujeme žáruvzdornou černou barvou. Přesto barva na grilu není trvalou ochranou, na exponovaných místech se časem ztratí. Plní zde funkci estetickou a kvůli žáru nemůže plnit funkci ochrannou. Můžete si přímo vybrat variantu bez povrchové úpravy. V tomto případě začne ocel přirozeně rezivět. Nemusíte se však bát rozpadu. Grily vyrábíme z masivního materiálu, který i bez povrchové úpravy vydrží věky. Více o povrchových úpravách jsme sepsali v článku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gril a krb
Barva: černá, stříbrná
Materiál: Ocel
Povrchová úprava: Černá kovářská barva se stříbrnou patinou
Rozměry rošt: ? mm
Rozměry stolek: ? mm
Styl: univerzální
Série: GRANITE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Umělecké kovářství Klaban přináší do domovů skutečně kvalitní kovové doplňky upravené na míru. Řemeslné zpracování a nadčasový design zrozený v ohni.

 

umelecke-kovarstvi-klaban_klbn_proces_LOGO